Статья на draugiem.lv

Статья  о навигационных программах на draugiem.lv

Izdomāju izveidod rakstiņu par GPS un nedaudz pareklamēt CityGuide visu tā lietotāju nolūkos:
GPS testēti uz  HTC One s Android 4.1.1, kā arī telefons nav Rootots neviena no apk. negļuko un nekarās!
Esmu tā pamatīgi iztestējis lielākas GPS Aplikācijas un pierakstīšu arī nedaudz klāt par katru.

 1. Par CityGuide apvienojumā ar Zello aplikāciju labāka aplikācija neeksistē, strādā ātri un karte vnk. ideāla
  • Darbojas ar jaunāko kurtuesi.lv karti un atjauninās bez maksas.
  • Brīdina par nelīdzeniem ceļiem, gulošajiem policistiem, bedrēm uz ceļa, avārijām, policijas posteņiem, ceļazīmju izmaiņām u.t.t.
  • Reizi nedēļā veic automātisko atjaunināšanos no servera (Tiek veiktas korekcijas ceļazīmēs un POI)
  • Ir iespēja atrast netikai māju numurus, bet arī to korpusus.
  • Maršrutu aprēķina pēc reālās satiksmes plūsmas.
  • Interneta trafiku izmanto minimāli un arī baterijas resursus izmanto ievērojami mazāk kā citas GPS aplikācijas.
  • Visi teiksiet ir ta4u Waze_, bet waze_ ir ļoti slikta karte, liels trafika patērīnš salīdzinājumā pret CG. Vienīgais pluss Waze_ ir liels Useru skaits, bet nu ar katru dienu CityGidam pievienojas jauni Useri un informācijas aprite būs tik pat laba un manā skatījumā konkurentu nebūs
   CG Klāt izmantojot Zello rācijas aplikāciju ar City Guide Baltic kanālu informācijas aprita ļoti laba pa dienu salasās kādi 700 useri, princips ir tāds, ja cilvēks izmanto šo rāciju un ziņo par situāciju to dzird pārējie lietotāji + Moderātors, kas uzreiz arī CityGuide GPS ievada attiecīgo informāciju un visi kas izmanto GPS to uzreiz saņem. Labs variants tiem kam nav City Guide aplikācijas dzird paši situāciju uz ceļa un arī tie kas izmanto rāciju + GPS!
   Mans rosinājums būtu ieteikt pamēģināt Zello ar CityGuide Baltic kanālu, jo vairāk Useru jo vairāk un operatīvāka informācija. http://mapriga.com/
 2. Sygic, es šo aplikāciju ierindoju 2. vietā. Ļoti smuka detalizācija, 3d ēkas, karte precīzāka kā Igo, dažām ielām arī korpusu atrod, daudzas meklēšanas iespējas (pēc koordinātām, pasta indeksa, POI u.t.t) Rāda arī joslas pa kuru jāturas, Principā tas pat kas TomTom, barojas arī ar TomTom kartēm.
 3. Igo Primo vienkāršs softs, resursus neprasa protams darbojas arī oflainā, bet karte ir diezgan laba ir 3d ēkas daudz POI , bet iztrūkst daudzu ielu numuri un nemeklē korpusus.
 4. Navigon, Daudz visādu fīču, daļēji kautko izmanto no Googlemaps, Garmin ražojums, testēju ar cerību ka varēs izmantot Jāņa sētas kartes kā stacionārajiem Garminiem vai Garmin MobileXt bet nekā . Karte ir jau atrodami lauku viensētu nosaukumi, bet protams ne visi, pilsēta ir labi detalizēta, bet kartes nav pašas svaigākās, ļoti briesmīgā balsī ziņo norādes, un nevisai precīzs tulkojums, ievērojami prasa baterijas resursus.
 5. Navitel labi detalizēta karte, gandrīz kā Sygic, Interesanta Fīča, ka var redzēt arī laika apstākļus. Daudz informatīvu logu, ko tur vairs rakstīt +- visas šīs 4 vienādas!
 6. Waze_, liels pluss lielo lietotāju skaits, ātra informācijas aprite, labs sastrēgumu aprēķins un vaiksmīgi apbrauc sastrēgumus, bet diemžēl karte es teiktu ļoti slikta, meklētāja daudzas adreses neatrod. Diezgan garšo interneta megabaiti. Labs variants tiem, kam vajag tikai ceļa situāciajs info.
  No visām bezmaksas ir tikai waze_ un IGO, pārējās protams mūsdienās neviens nepērk un ir uzlaužamas dažu min laikā (Brīdinu, par to iestājas Kriminālatbildība un es nevēlos pirātimsa reklamēšanu.) Bet City Guide nav uzlaužams, pats vairākas dienas ņēmos, nesanāca un zinot kāds darbs tiek ieguldīts tas arī nav atbalstāmi!!
  CityGuide var vinēt kalusoties Top Radio pats arī vinēju Bet tagad līdz pirmdienai viņiem akcija 7LS agrāko 30LS vietā

Daži linki:

 1. City Guide + Zello
 2. Navigons
 3. Igo
 4. Navitel

Rakstu veidoju visu kopējo interešu nolūkos, kā arī City Gids ļoti nereklamējas un daudz nezi par viņu Bet krietni palielinot lietotāju skaitu būt pati labākā Aplikācija.

Ar cieņu,
Oskars Pirags

Статья на draugiem.lv: 10 комментариев

 1. Grupas diskusijas var lasīt tikai grupas apstiprinātie biedri! Diskusiju lasīšana pieejama tikai apstiprinātiem biedriem.

  :dntk:
  Так что не прочитать.

 2. Наверно там нужно быть зарегистрированным.
  Ссылку прислал автор статьи.

  • Интересно было узнать, что у тебя права автора.
   Можешь размещать статьи, но первый комент нужно было одобрять 🙂
   Странно как-то.

 3. Кто-то позаботился,что бы слово w.a.z.e.(вазе) вообще не упоминалось на форуме…зачем?В статье автор её упоминает,но показывает текст “Другая навигация”…На их форуме CityGuide упоминается и совсем не с худшей стороны и по моему,для каждой программы своя аудитория.
  P.S.
  Cik zinu,tad iGo bezmaksas ir tikai Izraēlas variants(labojiet,ja kļūdos!) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igoprimoisr2013march24.javaclient .

  • WAZE_
   Сайт, форум это новинка и новые возможности, мы их изучаем.
   Для теста поставил, посмотреть, как будет выглядеть. 🙂

   Вопрос: Чем отличается WAZE_ от City Guide?
   У меня уже нет сил. Простите…
   Но когда его слышишь в день по несколько раз, потихоньку начинаешь сходить с ума.
   У меня возникает вопрос, ко всем!
   Почему не позвонить в компанию, например iPhone и спросить, чем она отличается от SAMSUNG?
   P.S. статью подправил, спасибо.

Обсуждение закрыто.